Dlaczego Wiggor?

Działamy już od 1996 roku i w tym czasie nasza działania zaangażowały dziesiątki tysięcy studentów. Tylko w ciągu ostatnich 3 lat współpracowaliśmy z ponad setką firm. Naszymi Partnerami są zarówno globalne korporacje jak i małe lokalne przedsiębiorstwa. Znamy naszą grupę docelową od podszewki (w końcu sami jesteśmy studentami) i wiemy jak do niej dotrzeć, więc jeśli są Państwo zainteresowani promocją na uczelniach wyższych – zachęcamy do kontaktu.

Co możemy dla Państwa zrobić?

Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje. Dotychczas organizowaliśmy działania promujące przedsiębiorstwa jako pracodawców, wzmacniające ich wizerunek lub świadomość marki, a także wspieraliśmy kampanie produktowe. Dostosujemy działania do Państwa celu. Najpopularniejsze formy reklamowe, które proponujemy obejmują:

– udostępnienie powierzchni reklamowej na naszych materiałach promocyjnych (ulotki, plakaty itp.),
– zorganizowanie prezentacji Państwa firmy podczas finału projektu,
– dostęp do bazy danych uczestników projektu za ich zgodą,
– promocja na stronie internetowej Stowarzyszenia wraz z linkiem do Państwa serwisu,
– informacje o Państwa firmie w mediach, z którymi współpracujemy (radio, prasa studencka i lokalna, portale internetowe),
– umieszczenie Państwa materiałów reklamowych na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu,
– kompletny projekt kampanii marketingowej (mediaplan, projekty materiałów promocyjnych),
– przeprowadzenie badania marketingowego w środowisku studenckim,
– organizację konferencji, warsztatów, szkoleń lub prezentacji na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a także promocja takiego wydarzenia.
– rekrutacja i uczestnictwo w Państwa programie ambasadorskim,

Podkreślamy, że lista ta nie jest zamknięta i jesteśmy otwarci również na działania niestandardowe. Sky is the limit!

 

Wiggor nie prowadzi działalności zarobkowej, a nasza działalność wymaga ponoszenia nakładów finansowych związanych z organizacją i promocją projektów, które wspierają rozwój studentów w całej Polsce. Dlatego zachęcamy do udziału w naszych przedsięwzięciach poprzez wsparcie finansowe i merytoryczne.

 

Co już robiliśmy?

Nie musicie Państwo wierzyć nam na słowo. Zachęcamy do zapoznania się z referencjami, na które zapracowaliśmy realizując cele naszych Partnerów. Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o rozwoju naszego Stowarzyszenia zapraszamy do zakładki: historia. Aktualne działania opisane są na stronie: projekty.

 

Jeśli podjęli Państwo decyzję o współpracy lub mają Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail lub dzwoniąc pod nr (71) 36 80 634.

Jesteśmy pewni, że razem uda nam się osiągnąć więcej. Zapraszamy do współpracy!