HISTORIA WIGGORU

Rok 1995 okazał się przełomowym rokiem w życiu kilku studentów Akademii Ekonomicznej. To właśnie wtedy założyli oni najprężniej i najefektywniej działające stowarzyszenie studenckie – WIGGOR. Oficjalna rejestracja nastąpiła 29 lutego 1996 roku.

Szybko okazało się, że oferta grupy studentów jest bardzo atrakcyjna i daje szansę nawiązania współpracy z najlepszymi firmami. Już w pierwszym okresie swojej działalności WIGGOR zdobył takich partnerów jak Unilever, Cussons, Cadbury, ABB, czy Procter&Gamble. Projekty tworzone przez członków WIGGORU zyskały cenne wsparcie finansowe i merytoryczne.

Wiedza, Inicjatywa, Gotowość, Gwarancja, Otwartość i Rozwój towarzyszyły nam od samego początku. Słowa te ma w głęboko sercu każda 60 osób aktywnie działających w naszym Stowarzyszeniu, oraz niezliczony zastęp członków honorowych.

Bo WIGGOR to nie tylko sposób na aktywne studiowanie, to nie tylko wpis do CV. WIGGOR to styl życia. To wizytówka dająca gwarancję dobrego pracownika, który zdobył już doświadczenie praktyczne, przeszedł szereg szkoleń, a także nauczył się tak ważnej umiejętności, jaką jest praca w grupie.

Wszystkie te umiejętności pomagają ukierunkować swój potencjał, określić dokładnie zainteresowania, jak i przygotować się do podjęcia samodzielnej pracy tuż po skończeniu studiów. Jednocześnie dużą wagę przywiązujemy do kontaktów między członkami naszego Stowarzyszenia. WIGGOR to przecież przede wszystkim wspaniali ludzie. Kontakty, przyjaźnie, a niekiedy i pary tworzą się na długie lata. Sprzyjają temu organizowane co roku wyjazdy integracyjne i strategiczne, na których nie tylko zdobywamy nowe umiejętności, prowadzimy szkolenia i gry zespołowe, ale też wspaniale się bawimy i nawzajem poznajemy.