WIGGOR zrzesza ponad 60 osób pełnych chęci do działania. Wszyscy jesteśmy studentami, w zdecydowanej większości Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, choć są wśród osoby z Uniwersytetu Wrocławskiego, Politechniki Wrocławskiej i innych uczelni.

Co wyróżnia Wiggoraka spośród innych studentów?
Przede wszystkim to, że cały czas jest w ruchu. WIGGOR daje nam niezłą szkołę życia. Najbardziej aktywni pracują przy kilku projektach, realizują się w działach i znajdują w tym wszystkim czas na spotkania z przyjaciółmi i inne indywidualne aktywności. Jak to robimy? Pewien honorowy Wiggorak powiedział, że 'Wiggoracy to ludzie, którzy zawsze mają za dużo na talerzu’.;)

Od 1996 roku przeszło przez WIGGOR mnóstwo wspaniałych osób. Wielu Honorowych zajmuje już kierownicze stanowiska w czołowych firmach. Mimo tego, że są bardzo zajęci i pracując nawet w bardzo odległych zakątkach Polski zawsze znajdą czas aby wybrać się z Wiggorem na wyjazd integracyjny i często wspierają nas swoją wiedzą i doświadczeniem.

Jesteśmy dumni, że ich zaangażowanie nie poszło na marne. Stały kontakt z nimi i wyrazy sympatii są na to najlepszym dowodem.

Poznaj Wiggoraków klikając w menu na AKTYWNYCH, bądź HONOROWYCH.