WIGGOR promuje najlepszych studentów

„Promowanie najlepszych studentów”, czyli jedno ze statutowych założeń Stowarzyszenia Studenckiego WIGGOR, zmaterializowało się w postaci uroczystej Gali finałowej projektu „Ranking – Najlepsi z Najlepszych”. To wyjątkowe wydarzenie odbyło się 9 grudnia w auli Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Celem projektu było uhonorowanie ponad 150 studentów uczelni za najwyższe wyniki w nauce na każdym wydziale i w poszczególnych latach.

Gala finałowa Rankingu - Najlepsi z Najlepszych 2008

 

Trzynastą już Galę rozpoczął występ trio jazzowego, następnie wszyscy zgromadzeni wysłuchali słów Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego, który wyraził swoje życzenie, aby „elementowi rywalizacji zawsze towarzyszył pierwiastek kooperacji”. Bardzo ważnym punktem uroczystości były prezentacje przedstawicieli firm współtworzących projekt – laureaci zapoznali się z organizacją pracy i ofertą rekrutacyjną firmy doradczej A.T. Kearney oraz irlandzkiej Distinct Business Consulting. Niespodzianką było również wręczenie nagrody specjalnej, ufundowanej przez europosłankę Lidię Geringer de Oedenberg – najlepszy student otrzymał zaproszenie na czterodniową wycieczkę do Brukseli.

Zwieńczenie „święta” najlepszych studentów stanowił bankiet, na którym zainteresowani mogli porozmawiać z przedstawicielami firm i organizatorami projektu. Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR dziękuje wszystkim studentom za tak liczne przybycie na galę i zaprasza już za rok – na czternastą edycję projektu „Ranking – Najlepsi z Najlepszych”.

 

Recent Posts