Jak działamy

Wiggor: kreatywni, niezależni, na najwyższym poziomie, aktywni i pełni pasji!

Przede wszystkim pracujemy przy wybranych przez siebie projektach. Ogrom wiedzy i doświadczenia, jakie można nabyć jest porównywalny jedynie z kontaktami, które można nawiązać i satysfakcją z dobrze wykonanego zadania! Zobaczyć radość na twarzy zwycięzcy Konkursu Wiedzy Ekonomicznej, czy błysk w oku Kobiety z Wigorem – bezcenne.

Ale Wiggor to nie tylko projekty. Druga sfera działań dotyczy pracy w działach. Stowarzyszenie podzielone jest na pięć działów: finansowy, marketingowy, HR, PR oraz IT. Każdy ma szansę sprawdzić się w dziedzinie, która go najbardziej interesuje.

Większość naszych członków to studenci Uniwersytetu Ekonomicznego, ale nie brakuje też ludzi z Uniwersytetu i Politechniki.

Czasami trudno sobie wyobrazić, że Wiggor jest tylko jeden! Nie mamy zwierzchnictwa w Warszawie, ani nigdzie na świecie. Centralą jest biuro przy Kamiennej 57 (bud. B/F pok. 10) na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, w którym realizowane są wszystkie nasze projekty. Wszystkie powstały wyłącznie z naszej inicjatywy.

 

Jak się do nas dostać?

Trójetapowa rekrutacja gwarantuje wybór najciekawszych osób, chcących kształcić się, rozwijać i zdobywać praktyczną wiedzę o funkcjonowaniu gospodarki i przedsiębiorstw, działających w warunkach nasilającej się globalnej rywalizacji. Dokładna selekcja umożliwia jednak przede wszystkim tworzenie zgranej grupy składającej się z komplementarnych osobowości.

Doświadczenie zdobyte w trakcie działalności w Wiggorze ma stanowić o atrakcyjności studentów kończących studia na rynku pracy i być podstawą do budowania ścieżki przyszłej kariery zawodowej.