Prezentacja i case konsultingowy z nagrodami!

SKN Konsultingu z SGH i Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR zapraszają na spotkanie w ramach Cyklu Ogólnopolskich Prezentacji: Aktywność studencka a kariera w konsultingu. W programie prezentacja i case z nagrodami. Zapraszamy w środę 20 lutego, godz. 15 sala 214A.

SKNK organizuje także Maraton Firm Konsultingowych.

 

SKN Konsultingu serdecznie zaprasza na największe targi doradztwa strategicznego w Polsce – XI Maraton Firm Konsultingowych, które już 4 marca 2008 odbędą się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Maraton to jedno z najważniejszych wydarzeń goszczących w kalendarzu SGH oraz jedyna tego rodzaju impreza w kraju. MFK ma charakter targów, podczas których publiczność ma możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w konsultingu oraz usługami oferowanymi przez czołowe firmy doradcze. Targi te przyjmują formę swojego rodzaju Wioski Konsultingowej. Wydarzeniom towarzyszą liczne case studies, wykłady i konkursy. Obecność przedstawicieli i partnerów 13 czołowych firm doradczych w Polsce gwarantuje zarówno wysoki merytoryczny poziom imprezy, jak również szansę zdobycia praktycznego doświadczenia przez studentów biorących w niej udział.

Tegoroczną edycję Maratonu poprzedzać będzie wykład Thomasa Kolaja, prezesa firmy Kolaja & Partners, firmy doradczej specjalizującej się w zarządzaniu tymczasowym, na który zapraszamy w przeddzień oficjalnej imprezy, a więc już 3 marca 2008. Śladem lat ubiegłych Maratonowi towarzyszyć będą także liczne case studies (3-4 marca 2008), przygotowane i prowadzone przez przedstawicieli firm biorących udział w targach, dzięki którym studenci będą mieli szansę zmierzenia się z zadaniami, z jakimi konsultanci stykają się na co dzień.

Do głównych atrakcji w dniu samego XI Maratonu Firm Konsultingowej (4.03.08), prócz tętniącej życiem Wioski Konsultingowej, należeć będzie m.in. dyskusja panelowa z udziałem prezesów i partnerów firm prezentujących się w ramach MFK zatytułowana: „O krok przed konkurencją. – strategia pozyskania i utrzymania klienta w konsultingu”. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jakie czynniki decydują o wyborze najlepszej firmy, sposobach zdobywania klientów, marketingu personalnym oraz będą mieli okazje zadawać pytania na wszelkie interesujące ich tematy. Na wszystkich biorących udział w tegorocznym Maratonie czekają ponadto liczne konkursy dające możliwość zmierzenia się z ciekawymi zadaniami w obliczu zmagań o cenne nagrody. Będą to między innymi: „Szybki numerek”, „Treasure Hunting”, „1 z 10 – sprawdź się”. Na takiej imprezie nikogo nie może zabraknąć.

Więcej szczegółów na stronie www.konsulting.edu.pl

 

Zapraszamy!

Studenckie Koło Naukowe Konsultingu SGH

Recent Posts