Powiedzieli o nas…

Współpracujemy z takimi firmami jak: Procter&Gamble, Triumph, Ernst&Young, ING, Getin Bank, Hewlett-Packard, British American Tobacco, Polsat, Newsweek, Colgate-Palmolive, mBank, Wydawnictwo PWN, RMFMAXXX i dziesiątki innych.

Nasze inicjatywy ponadto wspierają: Urząd Miasta, Urząd Marszałkowski, Muzeum Narodowe, NBP, Polskie Stowarzyszenie PR, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

 

Zobacz co mówią o nas przedstawiciele Procter&Gamble, GETIN Banku oraz była prezes Wiggoru z TU ALLIANZ.

 

Od kilku lat Procter&Gamble z sukcesami współpracuje z Wiggorem. Projekty Stowarzyszenia realizowane są bardzo profesjonalnie, z godnym podziwu zaangażowaniem. Wiggor jako nasz główny wrocławski partner akademicki skutecznie dba o wizerunek firmy jako wiodącego, w opinii studentów, pracodawcy.

Sławomir Ludwiczuk
Key Account Manager
Procter&Gamble

 

Współpraca z organizacją układa się bardzo pomyślnie. Osoby tworzące Wiggor to pełni energii i entuzjazmu młodzi ludzie, którzy ochoczo i z pasją podchodzą do realizacji swoich zadań. Polecamy Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR jako partnera w realizacji wszelkich przedsięwzięć.

Krzysztof Małecki
Specjalista ds. Public Relations
GETIN Bank S.A.

 

 

Działanie przez 3 lata w Wiggorze dało mi wiedzę i umiejętności, jakich nie zdobyłabym na studiach. Obecnie moją pasję, jaką jest HR, mogę realizować w firmie Allianz, światowej rangi towarzystwie ubezpieczeniowym. Cechy, które nabyłam w Wiggorze, pozwoliły mi pewnie i skutecznie wystartować w karierę.

Kamila Lachowicz
PROFIT 2000, TU ALLIANZ S.A.

Recent Posts