Pokaż się całemu miastu – wygraj profesjonalną metamorfozę i zostań Kobietą z Wiggorem!

Już po raz trzeci, w ramach projektu Kobieta z Wiggorem, Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR zaprasza studentki wszystkich wrocławskich uczelni wyższych do wzięcia udziału w konkursie Zostań Kobietą z Wiggorem.  

 

Dziewczyna, która udowodni, że jest świadoma swojej wartości, myśli o własnym rozwoju,

a także pragnie zmian, zostanie tegoroczną zwyciężczynią. Nagrodą główną w konkursie jest metamorfoza, którą przeprowadzą profesjonaliści z Candy Studio oraz Makijaż od Kuchni, a także bon o wartości 400 złotych przeznaczony na zakupy ze stylistką w Pimkie.

 

Nowy wizerunek laureatki zostanie uwieczniony przez Katarzynę Stankiewicz podczas  profesjonalnej sesji fotograficznej. Tym samym, zwyciężczyni zostanie twarzą tegorocznej edycji projektu Kobieta z Wiggorem, a jej zdjęcia znajdą się na plakatach w całym Wrocławiu.

 

To nie koniec atrakcji, które zostały zaplanowane dla uczestniczek konkursu. Dodatkowo, wybierzemy 4 dziewczyny, które zasięgną porad znanych wrocławskich blogerek, a także wezmą udział w konkursie na stylizację. Autorka najlepszej stylizacji otrzyma bon na zakupy w Pimkie.

 

Gala Finałowa konkursu odbędzie się 16 marca w Galerii Dominikańskiej. Właśnie wtedy poznamy tegoroczną Kobietę z Wiggorem, a także wybierzemy najlepszą wiosenną stylizację.

 

Droga do wygranej jest bardzo prosta. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie „Jakie jest Twoje motto życiowe i dlaczego jest ono dla Ciebie ważne?”, dołączyć swoje zdjęcie i wysłać je na adres [email protected]. Można również odwiedzić stand promocyjny konkursu 20 lutego w budynku E na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego.

 

Więcej informacji na stronie internetowej projektu http://www.kobieta.wiggor.pl oraz na fanpage https://www.facebook.com/kobietazwiggorem.

 

Zgłoszenia trwają do 1 marca!

Recent Posts