Otrząśnij się po wakacjach! – WOW! 2011

Egzamin z imprezowania, czyli coś, czego nie można przegapić – WOW! 2011 nadchodzi!

wow2011

Schowaj indeks do szuflady, a strój galowy do szafy i pędź 5 października na 6. edycję WOW! – Wielkich Otrzęsin Wrocławia. Wystarczy tylko przy wejściu do klubu zamienić bilet na opaskę i … tak, już możesz cieszyć się najlepszą i niezapomnianą całonocną zabawą klubową! Impreza ta to pozycja obowiązkowa w kalendarzu każdego szanującego się studenta. WOW! to wyjątkowa okazja do spotkania wielu podobnych Tobie ludzi w tym samym miejscu i czasie, więc nie możesz jej zmarnować! W tym roku kupując jeden bilet, masz automatyczny wjazd do ponad 20 najlepszych miejscówek na klubowej mapie Wrocławia. A razem z Tobą 10 000 innych studentów.

Będzie się działo!

Na WOW! każdy znajdzie coś dla siebie, bo WOW! zaspokaja gusta nawet tych najbardziej wybrednych – tylko tego jednego dnia możesz bawić się przy elektronicznych setach najlepszy dj’ów, skakać pod sceną na żywiołowych koncertach i relaksować się przy Latino, a wszystko za cenę jednego biletu! Mało?

WOW! To również szereg atrakcji i konkursów z wartościowymi nagrodami. Wędrówki pomiędzy klubami umilą liczne pokazy oraz niestandardowe imprezy. To trzeba przeżyć samemu! WOW! to już sprawdzona marka i kultowe wydarzenie, o którym legendy krążą jeszcze przez wiele miesięcy roku akademickiego. To nie tylko okazja do poznania nowych ludzi, ale także do spotkania starych znajomych, bo WOW! łączy wszystkich, bez względu na kierunek czy rok – studentki i studentów, ‘pierwszaków’ i magistrów, uniwerek i polibudę. Ta impreza to wyjątkowa dawka energii i dobrych emocji, która pomaga naładować akumulatory na cały następny semestr. Nie może Cię tam zabraknąć!

Organizację tegorocznej imprezy wspiera Wiggor. Bilety będą w sprzedaży w naszej siedzibie na ul. Kamiennej 57 już w przyszłym tygodniu!

Weź udział w konkursie na kreatywne zastosowanie wlepek WOW! i zgarnij darmowe bilety!

Chcesz się przekonać, jak wygląda organizacja największej klubowej imprezy w historii Polski “od kuchni”? Wypełnij formularz i weź udział w Wolontariacie WOW! 2011. Szczegóły na temat imprezy znajdziesz na oficjalnej stronie www.wielkieotrzesiny.pl i fanpage’u wrocławskim oraz ogólnopolskim.

Recent Posts