Ogólnopolski konkurs „Złap Konsulting”

Złap KonsultingZapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie „Złap Konsulting”, który jest tworzony z inicjatywy Stowarzyszenia Przyszłych Doradców i Menadżerów SKND z Poznania. Wydarzenie odbywa się pod patronatem firmy PricewaterhouseCoopers i skierowane jest do maturzystów oraz studentów I i II roku studiów.

Współorganizatorem konkursu jest Wrocławskie Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR. Celem Konkursu jest zainteresowanie konsultingiem, przybliżenie szans i możliwości, jakie daje praca w branży. Konkursowe zmagania odbywać się będą w dwóch obszarach: audyt i podatki.

Konkurs składa się z trzech etapów:

Pierwszy etap będzie trwał w dniach 19:28 listopada br. Wtedy to na stronie internetowej www.sknd.org.pl/zlap_konsulting pojawi się test z wiedzy ogólnej o konsultingu.

Drugi i trzeci etap Konkursu odbędą się 30 listopada w gmachu głównym Akademii Ekonomicznej w Poznaniu przy al. Niepodległości 10. W dniu tym uczestnicy konkursu będą mieli także okazję wzięcia udziału w ciekawych wykładach znanych osobistości, między innymi byłej Minister Skarbu prof. dr hab. Aldony Kameli-Sowińskiej. Będą mogli także zwiedzić Akademię Ekonomiczną oraz Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, porozmawiać z przedstawicielami firmy PricewaterhouseCoopers.

Dla uczestników przygotowaliśmy także cenne nagrody i wiele innych atrakcji… Szczegółowe informacje o konkursie: www.sknd.org.pl

Recent Posts