Nadchodzący tydzień pod znakiem kobiecości – rusza kolejna edycja projektu Kobieta z Wiggorem.

Studentki wszystkich wrocławskich uczelni będą miały niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w unikalnych i – co najważniejsze – bezpłatnych warsztatach oraz spotkaniach ze specjalistami różnorodnych branży. Harmonogram projektu jest na tyle urozmaicony, że każda młoda kobieta, bez względu na zainteresowania i temperament, znajdzie w nim coś dla siebie.

 

Tegoroczna edycja projektu odbędzie się w dniach 22-25 kwietnia, a w programie przewidziane są m. in.: zajęcia fitness, pilates, burleska, zumba, szkolenia z wizażu i stylizacji, ekspresowy kurs samoobrony, speed dating, a także SWAP, czyli bezgotówkowa wymiana ubrań. Projekt zakończy się uroczystą galą, na którą zaprosimy 200 uczestniczek. Ostatnim punktem programu będzie impreza w klubie Antidotum, na którą zaprosimy także uczestników analogicznego projektu fenoMEN.

 

Zapisy na warsztaty ruszają w czwartek 18 kwietnia, punktualnie o godzinie 19:00. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowy harmonogram znajdują się na oficjalnej stronie internetowej projektu. Każda z uczestniczek ma prawo do wyboru 3 warsztatów z ograniczoną liczbą miejsc oraz do uczestnictwa w dowolnej liczbie warsztatów otwartych.

Kobieta z Wiggorem

Kobieta z Wiggorem

Bądźcie na bieżąco:

www.kobieta.wiggor.pl

www.facebook.com/kobietazwiggorem

 

Recent Posts