Jak skutecznie szukać pracy

Dołącz do JEDNOPROCENTOWCÓW i dowiedz się jak dostać pracę bez cv, listu motywacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej!

Jesteś Studentem? Absolwentem? Szukasz pracy? Chcesz dostać pracę, awansować, zrobić ważny zwrot w karierze?

To z pewnością przeczuwasz już, że tuż pod Twoim nosem zachodzi subtelny proces, który decyduje o tym kto dostaje pracę, a kto nie i domyślasz się, że tylko nieliczni złamali jego kod.

Masz rację. Ten kod, to zestaw bardzo konkretnych umiejętności, o których większość ludzi nigdy nie będzie wiedziała, niezależnie czy są to studenci, absolwenci, ekonomiści, inżynierowie, prawnicy, specjaliści HR, zwolnieni dyrektorzy czy nawet handlowcy i specjaliści od marketingu.

Dowód?

  • Przeciętny czas poszukiwania pracy w Polsce to blisko 11 miesięcy.
  • Co trzeci absolwent jest bezrobotny.
  • 99,2% cv i listów motywacyjnych ląduje w koszu pozostając bez odpowiedzi i instalując w ich nadawcach poczucie odrzucenia.

 

Kiedy ostatnio zastanawiałeś się dlaczego ludzie mniej inteligentni, gorzej wykształceni łatwiej i szybciej dostają pracę, częściej awansują i więcej zarabiają od Ciebie?

Dzisiejszy świat stawia zupełnie nowe wymagania. Dyplom prestiżowej uczelni, posiadanie tytułów naukowych, przestał gwarantować dobrze płatną pracę i nie zapewnia już świetnie rozwijającej kariery. Wiedza książkowa, posługiwanie się najlepszymi nawet teoriami zostało dziś zastąpione konkretnymi umiejętnościami, myśleniem i efektywnymi postawami.

Jesteśmy świadkami bezpowrotnej zmiany w świecie biznesu i albo z niej skorzystasz, albo będziesz zmuszony konkurować z tysiącami innych osób, tracąc swoje szanse na zagwarantowanie sobie dobrej pracy, komfortu oraz wpływu.

Jak dowiódł Instytut Gallupa na świecie istnieją JEDNOPROCENTOWCY oraz cała reszta. JEDNOPROCENTOWCY to wąska grupa Nowej Generacji Liderów, która dzięki właściwym postawom, konsekwentnej pracy i wytrwałości zapewnia sobie największy możliwy wpływ w najdłuższym możliwym czasie.

Ci profesjonaliści wiedzą jak dostać pracę bez cv, listu motywacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej, bez względu na koniunkturę, wahania rynku i dowolny kryzys.

Ty też chcesz wiedzieć JAK? Wejdź na poniższą stronę i dowiedz się:

http://sklep.metarekrutacjaiselekcja.pl/product.php?id_product=46&ref=wiggor

Dlatego jeśli szukasz odpowiedzi na pytania: jaki kierunek specjalizacji wybrać, która firma i praca to najlepsza firma i praca dla Ciebie, jak znaleźć pracę, jak dostać awans, jak zagwarantować sobie największy możliwy wpływ teraz i w przyszłości, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość …

Wreszcie! Tak długo oczekiwana rewolucja w świecie zdobywania pracy, z której korzystał dotąd 1% profesjonalistów. Strategia, dzięki której dowiesz się jak skutecznie dostać pracę, jest teraz dostępna w formie szkolenia video.

To wspaniała, życiowa szkoła, potrzebna każdemu, kto chce świadomie sprzedawać swoje kompetencje, zarządzać swoją karierą i wznosić ją na coraz wyższy poziom. 

Szkolenie THE 4-W Strategy to szkolenie dla Nowej Generacji Liderów, którzy chcą wiedzieć jak skutecznie szukać i dostać pracę teraz i w przyszłości.

To nie są teorie czy przypuszczenia. Każda ze strategii,  umiejętności i postaw prezentowanych na szkoleniu została naukowo udowodniona.

Szkolenie stworzył Przemysław Walter – Międzynarodowy Coach, Trener i Konsultant Zarządzania. Praktyk, który doradzał i szkolił managerów z 6 krajów. Człowiek, który osiągnął status jednego z najbliższych doradców osoby z rankingu najbogatszych Polaków. Od blisko 8 lat współpracuje z Katedrą Zarządzania Kadrami Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu prowadząc zajęcia na studiach podyplomowych.

 

Pamiętaj!

Przeciętny czas poszukiwania pracy w Polsce to 11 miesięcy. Każdego dnia kiedy szukasz i pozostajesz bez pracy tracisz co najmniej 50,00 zł.

Jeśli i Ty chcesz dołączyć do JEDNOPROCENTOWCÓW – wąskiej grupy Nowej Generacji Liderów to wejdź na stronę:

http://sklep.metarekrutacjaiselekcja.pl/product.php?id_product=46&ref=wiggor

i dowiedz się jak dzięki właściwym postawom, unikalnym umiejętnościom i najskuteczniejszym strategiom dostać pracę bez względu na koniunkturę, wahania rynku i dowolny kryzys.

Wiedza zawarta w tym szkoleniu jest tak przełomowa, że szkolenie promują najbardziej profesjonalne portale pracy i kariery w Polsce.

Recent Posts