Bądź „Kobietą z Wiggorem”!

Kobieta z Wiggorem

Jak przyciągnąć spojrzenia innych osób? Jak być świadomą? Jak wyzwolić energię? Jak poszerzyć horyzonty? Odpowiedź na te pytania poznają wszystkie wrocławskie studentki, które wezmą udział w 13. edycji projektu Kobieta z Wiggorem!

Program projektu jest urozmaicony i każda kobieta, bez względu na temperament i zainteresowania, znajdzie coś dla siebie. W planach m. in.: zajęcia fitness, joga, warsztaty savoir vivre, szkolenie z wizażu i stylizacji, krav maga, speed dating, a także spotkania poświęcone rozwojowi osobistemu oraz porady specjalistów i lekarzy. Ponadto każda studentka, która wylosuje zaproszenie na galę finałową, otrzyma nagrody od Partnerów projektu. Natomiast po uroczystości świętować będziemy w klubie Plan B ”fenomenalne połączenie” uczestników Kobiety z Wiggorem i fenoMEN.

Zapisy na poszczególne warsztaty ruszyły 17 kwietnia o godzinie 19:00 na stronie internetowej www.kobieta.wiggor.pl, tam też znajduje się szczegółowy harmonogram festiwalu! Ponadto w ofercie znajdują się też warsztaty otwarte na które wciąż zapraszamy!

Tematy warsztatów OTWARTYCH:

Dress code – Wzbudź zaufanie i wykreuj profesjonalny wizerunek. Zadbaj o swój dress code z Karoliną Sochaj z Image Experts.

SWAP – Wymień się ciuchami i w nietypowy sposób odśwież swoją szafę na wiosnę!

Savoir-vivre – Poznaj podstawy savoir-vivre z dr Sylwią Wroną i czuj się pewnie w każdej sytuacji.

Jak dbać o dany typ skóry – Skóra sucha, tłusta czy mieszana? Dowiedz się jaki masz typ skóry i zadbaj o nią, tak jak tego pragnie – Ziaja

Dodatkowe informacje znajdziesz na naszym facebook’owym profilu https://www.facebook.com/kobietazwiggorem

Do zobaczenia!;-)

Recent Posts