Accenture Day

Zapisz się na Case Study przygotowane na podstawie realizowanych przez Accenture projektów z zakresu Konsultingu Biznesowego.

Tematem studium jest polska firma będąca jednym z czołowych przedsiębiorstw na rynku. Jej szybkie tempo wzrostu oraz pojawiająca się na rynku konkurencja postawiły przed nią nowe wyzwania. Accenture jako wiodąca firma świadcząca usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii oraz outsourcingu została zaproszona do współpracy w celu usprawnienia funkcjonowania przedsiębiorstwa. Uczestnicy obejmą rolę konsultantów, a ich zadaniem będzie analiza bieżącej sytuacji firmy i przedstawienie rozwiązań, które pozwolą jej przekształcić się w wysoce efektywną organizację.

Dla wszystkich uczestników przewidziane są upominki, a autorzy najciekawszych rozwiązań otrzymają atrakcyjne nagrody. Wybrane osoby zostaną zaproszone do procesu rekrutacji na praktyki lub do pracy!

Po Case Study zapraszamy na testy, które pozwolą Ci się sprawdzić.

Przez cały dzień zapraszamy również do Budynku E gdzie nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące możliwości pracy w Accenture.

 

Accenture Day:

13:00 – 16:15 Case Study z zakresu Konsultingu, sala 100E

16:45 – 18.00 Testy, Sprawdź swoje umiejętności!, sala 100E

 

Zapisz się na Case Study i/lub testy już teraz! Wypełnij i prześlij formularz dostępny na stronie www.kariera.accenture.com (sekcja Events).

Zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona! Na zgłoszenia czekamy do 3 grudnia.

Więcej informacji: Agnieszka Balcerska ( [email protected] )

Recent Posts